En

Career

Kariera

Grupa MP Mosty Sp. z o.o. Ltd Co is a cutting edge company which has developed from designing and implementing projects for communications industry. We have been on Polish market since 2005. Many years of experience and consistent work make MOSTY KRAKÓW a perfect business partner. We carry out responsibly big projects of designing roads, railways, technical infrastructure and utility networks, communication objects, geodetic, hydro-technical and environmental protection. We supervise communication infrastructure projects.

No job offers currently

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne/ w trakcie studiów stacjonarnych lub zaocznych (preferowany kierunek Elektrotechnika),
  • znajomość programów typu CAD (preferowany: MicroStation),
  • sprawna obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • udział w sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych,
  • udział w sporządzaniu przedmiarów i kosztorysów,
  • edycja planów sytuacyjnych, schematów, profili, itp.,
  • wykonywanie obliczeń elektrycznych oraz parametrów oświetlenia układu drogowego,
  • wykonywanie towarzyszących prac biurowych,
  • prace inwentaryzacyjne w terenie.

Rozpoczęcie i warunki pracy:

  • od czerwca 2019r,
  • elastyczny czas pracy (do ustalenia z bezpośrednim przełożonym),
  • miejsce pracy – siedziba firmy Grupa MP Mosty Sp. z o.o. na ul.Dekerta 18 w Krakowie.

Informacje szczegółowe:

CV proszę przesyłać na adres: kozoduj@mpmosty.pl lub biuro@mpmosty.pl

Informacje dodatkowe:

Możliwość odbycia praktyki studenckiej, a następnie kontynuacji pracy w ramach umowy